OTELİMİZ
OTELİMİZ

Sarımsaklı Hakkında

Sarımsaklı, kartpostallardaki görüntüleri andıran kumsallarıyla Türkiye ve dünya çapında birçok ödüle layık görülmüş bir turizm cenneti. Sarımsaklı plajları, göze hitap etmekle kalmayıp aynı zamanda Dünya Sağlık Örgütü tarafından "insan sağlığı için en iyi kumlu plaj" unvanıyla taçlandırılmış durumda.

Kilometrelerce uzunluktaki Sarımsaklı kumsalları, yaz tatilleri için ideal olduğundan beldenin nüfusu yaz sezonunda katlanarak artıyor. Yerli ve yabancı turistleri ağırlayan Sarımsaklı, Mavi Bayraklı plajlarıyla beraber diğer tatil beldelerine göre çok daha uygun fiyatlara sahip.

Sarımsaklı'nın merkezinde yer alan Cem Gül Hotel & Suites, deniz manzaralı odaları ve apart daireleriyle, denize olan yürüme mesafesiyle beldenin tadını çıkarmak için en uygun tesislerden biri. Farklı konaklama seçeneklerini bir arada sunan apart motel, cüzi ücretlerle tatil yapmanıza imkân sunuyor.

Cem Gül Hotel & Suites'teki tatiliniz boyunca Ege Denizi'nin ve Sarımsaklı plajlarının doyasıya tadını çıkarabileceğiniz gibi çevredeki turistik alanları da ziyaret edebilirsiniz. Ayvalık'ta denize girmek için en uygun yer olan Sarımsaklı'nın çevresinde daha çok tarihî alanlar yer alıyor. Cunda'da, taş sokaklarda, eski Rum evleri arasında gezebilir; Küçükköy'de geleneksel köy evlerini, Ayvalık merkezindeki kiliseden camiye çevrilen yapıları görebilirsiniz. Ayrıca muhteşem gün batımı manzaraları sunan Şeytan Sofrası da ziyaret edilmesi gereken noktalardan.

HIZLI REZERVASYON HATTI
Rezervasyon ve Bilgi için
Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Çağrı Merkezi 0 266 333 35 68